Στα πλαίσια προετοιμασίας του Δήμου Ξάνθης για την αντιπυρική περίοδο 2024 και την κατάρτιση σχεδίου για την οργανωμένη προληπτική απομάκρυνση πολιτών για λόγους προστασίας από εξελισσόμενη ή επικείμενη καταστροφή εξαιτίας δασικών πυρκαγιών, θα πραγματοποιηθεί σύσκεψη της Ομάδας Εργασίας κατάρτισης του σχεδίου την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2024, στις 10:30, στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Ξάνθης.
Σύσκεψη Ομάδας Εργασίας Πολιτικής Προστασίας
![](/images/banners/gia_dimotes/politiki_prostasia/politiki_prostasia.jpg#joomlaImage://local-images/banners/gia_dimotes/politiki_prostasia/politiki_prostasia.jpg?width=1050&height=495)