Σας προσκαλούμε να προσέλθετε την 19η Δεκεμβρίου 2014, ημέρα Παρασκευή και ώρα 14:00 σε τακτική συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής στο Δημαρχιακό Κατάστημα (Πλατεία Δημοκρατίας) προκειμένου να συζητηθούν τα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης και να ληφθούν οι σχετικές αποφάσεις σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 75 του Ν.3852/2010 (ΦΕΚ Α΄87)

ΘΕΜΑ 1Ο : Έγκριση Δαπανών (εισηγήτρια :Αικατερίνη Μανά)

ΘΕΜΑ 2Ο : Συγκρότηση της Επιτροπής διενέργειας διαγωνισμών, αξιολόγησης προσφορών και εξέταση ενστάσεων για το έτος 2015. (εισηγήτρια Χριστίνα Ράλλη)

ΘΕΜΑ 3Ο : Εξέταση ενστάσεων και έγκριση πρακτικού διενέργειας διαγωνισμού «Προμήθεια Χορτοκοπτικών και λοιπών μηχανημάτων συντήρησης πρασίνου». (εισηγητής Επιτροπή Διενέργειας Διαγωνισμού)

ΘΕΜΑ 4Ο : Έγκριση Αποτελέσματος δημοπρασίας του έργου «ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΡΑΞΕΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ» εργολαβία «Διαμόρφωση –Αναβάθμιση παιδικών χαρών Δήμου Ξάνθης (εισηγήτρια :Αικατερίνη Μανά )

ΘΕΜΑ 5Ο : Κατάρτιση όρων δημοπρασίας του έργου: «Ασφαλτοστρώσεις στη Δημοτική Κοινότητα Ευμοίρου».(εισηγήτρια Αικατερίνη Μανά).

ΘΕΜΑ 6ο : Εκδίκαση ένστασης και έγκριση αποτελέσματος Δημοπρασίας του έργου «Αποκατάσταση Αθλητικών εγκαταστάσεως (Αικατερίνη Μανά)

ΘΕΜΑ 7Ο: Απόδοση παγίας προκαταβολής. (εισηγήτρια Ιουλία Ζούρα)

ΘΕΜΑ 8ο : Έγκριση μετακίνησης υπαλλήλων (εισηγήτρια :Βασιλική Τσιπούρη)

ΘΕΜΑ 9Ο : Δημοπρασία για την εκμίσθωση τμήματος του υπαίθριου χώρου έμπροσθεν του κολυμβητηρίου.(εισηγήτρια: Βασιλική Μεταξά)

ΘΕΜΑ 10Ο : Δημοπρασία για την εκμίσθωση του ισόγειου ακινήτου στη συμβολή των οδών 28ης Οκτωβρίου –Δαγκλή 1.(εισηγήτρια: Βασιλική Μεταξά)

Ο Πρόεδρος

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘ. ΔΗΜΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ 


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                  ΞΑΝΘΗ,  15   Δεκεμβρίου 2014

ΝΟΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ                                   

ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ                                                 ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ. 66026

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Ταχ.Δ/νση:Πλατεία Δημοκρατίας

Πληροφορίες: Στέλλα Μόσχου

Τηλέφωνο:2541350827

Email:                               

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΠΡΟΣ

Τα αξιότιμα μέλη της Οικονομικής Επιτροπής

κ.κ.

  1. 1.   Αγκόρτζα Απόστολο                            5. Χατζηευφραιμίδη Ιορδάνη
  2. 2.   Γκιρτζίκη Αλεξία                                 6. Ξυνίδη Αθανάσιο
  3. 3.   Κίρατζη Ερκάν                                    7. Τοπ Ισμέτ
  4. 4.   Τριανταφυλλίδη Κων/νο                      8. Μπαντάκ Σιαμπάν       

τους εισηγητές των θεμάτων της ημερήσιας διάταξης .

 

Μοιράσου το:
Pin It

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Επικοινωνία

Πλ. Δημοκρατίας
 Τ.Κ. 671 32, Ξάνθη