Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

2104

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

βλάβη σε νέες λάμπες

Έλλης 36, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2145

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Βελισσαρίου 35, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2146

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Καμένη λάμπα στη Σάρδεων με Πανόρμου γωνία

Σάρδεων με Πανόρμου γωνία, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2103

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Καλημέρα, στην διασταύρωση Δημοκρίτου με Λεοναρδοπούλου μπροστά από το lidl υπήρχαν δύο μπλε κάδοι...

Τερμα Δημοκριτου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Απαντήθηκε 0 0
2134

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Απέναντι από το γήπεδο της ασπίδας και όπισθεν και παραπλεύρως των κάδων απορριμμάτων, έχουν συσσωρευθεί...

Βασ. Σοφίας 65, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2128

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Εδώ και μέρες κάποιοι ασυνείδητοι έχουν αποθέσει μπάζα και άλλα υλικά στον δρόμο που οδηγεί προς τις...

Διοκλείδη, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2124

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Περνώντας από την ασπίδα αντίκρυσα αυτό το θέαμα. Ντροπή και θλίψη. Νομίζω πρέπει να ελεγχθούν οι...

Βασ. Σοφίας 65, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2106

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Εχουμε έρθει προσφατα στην πόλη σας και διαπιστώνουμε οτι ολοκληρος ο δρομος που μένουμε δεν έχει ούτε έναν...

Υπιάτρου Κωνσταντίνου Τριανταφυλλίδη 14, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Απαντήθηκε 0 0
2144

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Απαράδεκτη βρωμιά σε χώρο δίπλα σε πεζοδρόμιο πάνω στην οδό που οδηγεί προς τη γέφυρα ( παλιά...

Λεωφ. Στρατού 6, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2147

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Εδώ και μια βδομάδα ο μοναδικός κάδος ανακύκλωσης που βρισκόταν στη γωνία Λ. Στρατού 3Η με Βυρσοδεψιών...

Λεωφ. Στρατού 16, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Απαντήθηκε 0 0
2081

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΑΠΟΨΙΛΩΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ

Πίνδου 13, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2085

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Σημερα στην αυλη του σπιτιου της μητερας μου βρεθηκε ενα φιδι. Το φιδι το ακινητοποιησε η Πυροσβεστικη, αλλα...

671 32, Vasileos Konstantinou 6Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2087

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Σήμερα πήγα για πρώτη φορά με τα παιδιά μου στο skate park στο κολυμβητήριο και μετά λύπης μου διαπίστωσα την...

Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2088

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Κούρεμα δέντρου

Αριστείδου 2, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2090

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Κλάδεμα τριών δέντρων επί της Εφέσσου σχεδόν γωνία με Κανάρη.

Εφέσου & Κανάρη, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2096

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πάρκο στο αμοιριδιο

Δράμας 368, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2098

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Ζαλόγγου με Ομήρου γωνία και κυρίως πάνω στη Ζαλόγγου τα χόρτα και τα δέντρα εμποδίζουν την ορατότητα.

Ζαλόγγου 8, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2100

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ...

Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλου 3, Ξάνθη 671 33, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 1
2107

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Απαράδεκτη εικόνα σε σημείο της πόλης που είναι υποτίθεται από τα πιο πολυσύχναστα και αυτά που προβάλει η...

Τα Παπάκια, Πινδάρου 15, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2110

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Ανεβαίνοντας για τα μοναστηρια αριστερα στα πρανη, στην άκρη του δρόμου ειναι συσσωρευμενα ξεροκλαδα απο...

ΕΟ Κομοτηνής-Ξάνθης 25, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Απαντήθηκε 0 0
2132

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Στον κεντρικό δρόμο του οικισμού των ομογενών στο Ευμοιρο ,δίπλα στον κάδο και στην κολώνα της ΔΕΗ πρέπει να...

Marioupoleos street, Evmiro 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2142

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Κλάδεμα δέντρου, καθαρισμός και απομάκρυνση ξερών υλών επί πεζοδρομίου.

Εφέσσου 56,Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2133

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Στην Πάροδο 4ης Οκτωβριου 3 έχει καεί η λαμπα που στηρίζεται πάνω σε οικοδομή και η αμεσως επόμενη σε...

Σάρδεων 1, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2135

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Η παιδική χαρά των Κιμμερίων δεν έχει καθόλου φωτισμό. Όλες οι λάμπες είναι καμένες. Μου απαντήσατε ότι το...

Ψαρών 6, Κιμμέρια 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2097

category image

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Διεκπεραιώθηκε 0 0
2122

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΤΙΣΤΕΙ ΑΜΕΣΑ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ - ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΟΥ ΦΥΤΕΥΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΧΡΥΣΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...

Επαρχιακή Οδός Ξάνθης-Τοξοτών 53, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
2050

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Παρακαλώ για την αλλαγή και τοποθέτηση καινούργιου φωτισμόυ τύπου led σε κολόνα με παλιό φωτισμό. (Όλες οι ...

Δίων, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν 11 μήνες Γνωστοποιήθηκε 0 0
1960

category image

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

Θα ήθελα να ρωτήσω, γιατί ο Δήμος δεν εκμεταλλεύεται την μειωμένη κυκλοφορία, ώστε να πλύνει τα πεζοδρόμια,...

Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2118

category image

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Καλησπέρα σας. Μαιάνδρου και Ηλιουπόλεως γωνία, πριν μέρες έγινε διάνοιξη οδοστρώματος προφανώς για...

Ηλιουπόλεως 21, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2105

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Κλαδιά που μπλέκονται με καλώδια ΔΕΗ και ΟΤΕ χρειάζονται κλάδεμα σε εγκαταλελειμμένη κατοικία.

Μιλτιάδου 3, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2079

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Κλάδεμα ενός κλαδιού που είναι κοντά σε καλώδιο ηλεκτρικού ρεύματος της ΔΕΗ πάνω από δημοτικό δρόμο

Πίνδου 28, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2108

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Η παιδική χαρά των Κιμμερίων δεν έχει καθόλου φωτισμό. Όλες οι λάμπες είναι καμένες.

Ψαρών 1, Κιμμέρια 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2029

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Σπασμένη κολώνα φωτιστικού πίσω από τους κάδους στην είσοδο του παζαριού από την όδο Τσαλδάρη Παναγή.Πρέπει...

Π. Τσαλδάρη 117, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2020

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Χαλασμένος στύλος φωτισμου

Παρ. Μιαούλη 50, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1972

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΗ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΗ ΠΟΛΩΝ ΚΟΛΩΝΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΟΔΟΥΣ ΚΑΙ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΛΟΓΩ...

Πύργος του Ωρολογιού, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1971

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

SOS!!!! ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΝΟ ΦΩΤΙΣΜΟ ΤΩΝ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ...

Πύργος του Ωρολογιού, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1953

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Προ της συμβολής οδών 40 Εκκλησιών και Μ.Ασίας εδώ και 2 χρόνια ο δήμος έκοψε την κολώνα φωτισμού στη μέση και...

40 Εκκλησιών 31, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2095

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Κάποιος αποφάσισε να κάνει χωματερή το πεζοδρόμιο επί της Ρ.Φερραίου 11 και Αγ.Ελευθερίου γωνία.

Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2070

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΟΙΚΟΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ, ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΣΠΙΤΙΩΝ ΑΠΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΕΣ ΠΥΡΚΑΓΙΕΣ

Παρθενώνος 46, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 1
2055

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ . ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ Λ.ΣΤΡΑΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΟΔΟΣ ΜΙΑΟΥΛΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ...

Λεωφ. Στρατού 5 και πάροδος Μιαούλη 1, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2094

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Στην οδό Πυγμαλίωνος Χρηστίδη 24, λάμπα (φανάρι) του δήμου κρέμεται. Υπάρχει κίνδυνος να πέσει σε πεζούς ή...

Πυγμαλίωνος Χριστίδη 24, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2083

category image

ΣΗΜΑΝΣΗ

Καμένος σηματοδότης

ΕΟ Ξάνθης-Κομοτηνής 42, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2060

category image

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Για πολλά χρόνια ο δρόμος αυτός ανάμεσα στο βενζινάδικο bp και της οικοδομής Γ.Κονδύλη 32 δεν έχει...

Γεωρ. Κονδύλη 34, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Γνωστοποιήθηκε 0 0
2032

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Ανάγκη για όμορφο και ομοιόμορφο κλάδεμα των καλλωπιστικών δέντρων στην οδό Βλαχοπούλου απέναντι (νότια)...

Γκίφχορν, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2069

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

κούρεμα

Λευκού Πύργου 6, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2074

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Παρακαλούμε το πάρκο για παιδάκια στην Σάρδεων θέλει κούρεμα το γκαζόν και τρέχει μονίμως νερά μέσα στο...

Σάρδεων 36, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2075

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Πάρκο Κυψέλης- Ι.Ν.Μεταμόρφωσης Σωτήρης Πάρκο Κυψέλης

Αθηνών 34-36, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2078

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Βάτα και χόρτα κλείνουν τον πεζόδρομο. Στη πίσω πλευρά των κατοίκιων Σάρδεων 20-22.

Σάρδεων 18, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2080

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Αποψίλωση αγριόχορτων και χαμηλής βλάστησης στο δρόμο από το τέλος του 4ου Γυμνασίου και μέχρι το hotel 1000 colours...

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2076

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Η βάση του στύλου ηλεκτροφωτισμού έχει ζημιά με αποτέλεσμα να είναι επικίνδυνος να πέσει σε οχήματα ή πεζούς.

Χατζησταύρου 14, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2072

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Πανω στη πατριαρχουν Κυρίλλου καθως και στο διπλανο δρομο απο κονδυλι προς νοσοκομείο σχεδον ολες η λάμπες...

Τυρολόης 12a, Ξάνθη 671 31, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2061

category image

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

Απέναντι από το Ξενοδοχείο "Νέστος" υπάρχουν ακόμη τα σίδερα από τις μεγάλες διαφημιστικές πινακίδες που...

Μιχαηλίδη Τριαντάφυλλου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2068

category image

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Το οδόστρωμα στην οδό Θήρας μετά από εργασίες αντικατάστασης του κεντρικού αγωγού ύδρευσης από τη ΔΕΥΑΞ...

Η διεύθυνση δε βρέθηκε

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2059

category image

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Στο τέρμα της οδού Βυρσοδεψιών & Λ. Στρατού 3 (στο αδιέξοδο δρόμο πριν τη σιδηροδρομική γραμμή) υπάρχει μεγάλη...

Λεωφ. Στρατού 3, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2062

category image

ΦΡΕΑΤΙΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΗΣ ΔΕΥΑΞ- ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΓΙΑ , ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ...

Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2057

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Αποκομιδή 2 παλιών στρωμάτων ΣΤΗΝ ΟΔΌ ΤΣΑΚΆΛΩΦ 2

ΤΣΑΚΑΛΩΦ 2

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2054

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΤΟΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΜΑΛΕΤΣΙΔΟΥ

Μαλετσίδου 5, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2058

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Αβέρωφ και Θυατειρων γωνία ένας κάδος σκουπιδιών με χαλασμένο μηχανισμό. Κάποτε υπήρχαν δύο κάδοι, πήραν το...

Αβέρωφ 31

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
1969

category image

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

600 μέτρα δρόμου πίσω από τις αντιπροσωπείες της Skoda και Mercedes που εξυπηρετεί ένα μηχανουργείο, ένα βαφείο και...

ΕΟ Καβάλας Ξάνθης, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2036

category image

ΣΗΜΑΝΣΗ

Παρακαλώ για την τοποθέτησή δεύτερου καθρέπτη στην Παλαιά Μορσινη σε υπάρχων πρόσφατο έργο λόγο δρόμου...

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2056

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΑΔΟΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ

Γηροκομείου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2051

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΣ ΚΑΔΟΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ

Γηροκομείου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1985

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΠΑΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΔΟΥΣ ΕΠΙ ΤΟΥ ΟΔΟΥ ΣΥΝΤΑΡΜΑΤΑΡΧΗ...

Συνταγματάρχη Δημητριάδη 4, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2034

category image

ΣΗΜΑΝΣΗ

ΣΗΜΑΝΣΗ ΠΡΟΣΟΧΗΣ

Λεωφόρος Στρατού, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2040

category image

ΥΠΟΔΟΜΕΣ

Σπασμένο ταμπλό μπασκέτας

Γράψτε τη διεύθυνση

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2037

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΣΤΗ Ν.ΜΟΡΣΙΝΗ, ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ ΔΥΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΕΙ ΚΛΑΔΙΑ ΔΕΝΤΡΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΙΟΝΤΑ...

Unnamed Road, Nea Morsini 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2053

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Να ευχαριστήσω το τμήμα ηλεκτρολόγων Ξάνθηος και ιδιαίτερα τον προϊστάμμενο κ.Γουναρίδη Γεώργιο για την...

Πλ. Εμπορίου 38, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2047

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Σε προηγούμενο αίτημα μου πριν 2 μήνες είχα αναφέρει ότι δεν λειτουργεί το καπάκι του κάδου απορριμμάτων...

Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2042

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Εδώ και πάρα πολύ καιρό και συγκεκριμένα από τότε που απομακρύνθηκαν οι τροχήλατοι κάδοι και άρχισε η χρήση...

Μιχαήλ Καραολή 49, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2038

category image

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

Το κομματι του δρομου σε εκεινο το σημειο ειναι χρονια σε αθλια κατασταση. Γεματο λακουβες (καταλληλο μερος...

Μακεδονίας 5, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2035

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΕ 2 ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΤΣΑΚΑΛΩΦ ΜΕ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.

Τσακάλωφ με Δράμας.

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2039

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Δεν ανάβουν τα φωτιστικά νεου τύπου Led,που τοποθετήθηκαν σήμερα,πίσω από το κολημβητήριο στο αδιέξοδο που...

Πλ. Εμπορίου 38, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2041

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Εξακολουθούν να μην ανάβουν το βράδυ 3 Led φωτιστικά επι της οδού Τσακάλωφ με Δράμας παρόλο που εγινε έλεγχος...

Τσακάλωφ με Δράμας

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1963

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

ΣΠΑΣΜΕΝΟ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΔΟΥ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΩΦ

ΔΡΑΜΑΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΑΛΩΦ

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1987

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Στη διασταύρωση των οδών Κιουταχείας και Αρχιεπισκόπου Χριστοδούλου το καπάκι του κάδου απορριμάτων δεν...

Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλου 44, Ξάνθη 671 33, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1961

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

Παρακαλώ ενημερώστε με για ποιο λόγο αποψηλώνετε την πόλη από τα δένδρα της? Έχετε κάποιο σχέδιο? Είναι κάτι...

Πύργος του Ωρολογιού, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2033

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Επί της λεωφ Στρατού στο φανάρι πριν την Acs, δίπλα σε ένα κατάστημα με χαλιά, στις γραμμές του τρένου έχει...

Λεωφ. Στρατού 50, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2021

category image

ΣΗΜΑΝΣΗ

Παρακαλώ για την κατασκευή καθρέπτη σε διασταύρωση στον οικισμό παλαιάς Μορσινης λόγο μηδενικης...

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2028

category image

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

Εγκαταλελειμμένο Ι.Χ.Ε αυτοκίνητο εδώ και καιρό στην Τσιμισκή 26

Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2025

category image

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

Εδώ και τουλάχιστον 7 μήνες το συγκεκριμένο όχημα βρίσκετε παρατημένο στο δρόμο. Ο ιδιοκτήτης του, κάτοχος...

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
2027

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Οδός Ίμβρου με Εύξεινου Πόντου στη Χρύσα, είναι σπαμένο (ολόκληρο και αγνοείται) το καπάκι του κάδου...

Imvrou 7, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2018

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Οι λάμπες θέλουν αντικατάσταση σε δύο σημεία της οδού. Το 1ο σημείο βρίσκεται κοντά στους πρώτους κάδους...

Πυγμαλίωνος Χριστίδη 8, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2031

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Δεν ανάβει το φωτιστικό νεου τύπού Led στην διπλή ξύλινη κολώνα στο τέλος του παζαριού μπροστά από το ελεύθερο...

Πλ. Εμπορίου 38, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2019

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΜΕΝΗΣ ΛΑΜΠΑΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΛΩΝΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΑΡΔΕΩΝ 27.

Σάρδεων 27, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2022

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Σε ολόκληρη την περιοχή της Αγίας Ειρήνης αλλάχτηκαν όλα τα φωτιστικά σώματα στους στύλους της ΔΕΗ, εκτός...

Αγίας Ειρήνης 9, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2024

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Εδώ και αρκετές μέρες δεν λειτουργεί το νέο φωτιστικό τύπου Led ακριβώς μπροστά στο δρόμο (άνευ ονομασίας) του...

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2026

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Μία υπενθύμιση για αλλαγή λάμπας τύπου led. Οδός Ίμβρου 9, Χρύσα.

Imvrou 7, Xanthi 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2016

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

μετά την αλλαγή καλωδίων στην περιοχή πανοράματος, οι τεχνικοί "ξέχασαν"(?) να συνδέσουν μια λάμπα στύλου της...

Αγίας Ειρήνης 9, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
1986

category image

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

τον περασμένο χειμώνα ένας δυνατός αέρας είχε σπάσει 2 πεύκα στο πάρκο της κυψέλης. Στο σημείο που βρισκόταν...

Ηλιουπόλεως 12, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2014

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΤΟ ΣΤΕΝΟ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 25-27 Σταθηκε αδυνατον να ανεβασω φωτογραφία (αναφερει error πιο κατω στο...

Βελισσαρίου 11, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2017

category image

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

Παρακαλώ να αντικαταστήσετε τον κάδο απορριμμάτων στην Κώστα Βάρναλη 4, γιατί έχει σπάσει το καπάκι και δεν...

Βάρναλη 2, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2012

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Τρεις (3) καμμένες λάμπες επί της οδού Κλεμανσώ: (1) Κλεμανσώ 14 (2) Κλεμανσώ 16 σε κολώνα της ΔΕΗ (3) έξω απ' το super...

Κλεμανσώ , Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2011

category image

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

Παρατημένο Ι.Χ. αυτοκίνητο στην οδό Κλεμανσώ 15 έξω απ' τη Μουφτεία

Κλεμανσώ 15, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
1977

category image

ΣΗΜΑΝΣΗ

ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΗΣ ΜΕ ΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ...

Λεωφόρος Στρατού & Ηροδότου, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2009

category image

ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Καμμενες λάμπες σε 2 σημεία της οδού Αγιου Βλασίου

Αγίου Βλασίου 15, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Διεκπεραιώθηκε 0 0
2010

category image

ΣΗΜΑΝΣΗ

Για την είσοδο στην Καλλιθέα υπάρχει κακή κυκλοφοριακή σύνδεση με ανεπαρκή σήμανση με αποτέλεσμα εδώ και...

Ιπποκράτους 14, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
1994

category image

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

Έλεγχος ζημιάς στο πεζοδρόμιο

Μαραθώνος 5, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

πριν ένα χρόνο Απαντήθηκε 0 0
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.