Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #981. Πολλά σκουπίδια στο πεζοδρόμιο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Υπάρχουν πολλά πεταμένα σκουπίδια και χόρτα στον πεζοδρόμιο και στις άκρες του δρόμου κατά μήκος της Λεοφορου Στρατού από το hotel Έλενα έως και την πρώτη μεγάλη διασταύρωση.


Λεωφ. Στρατού 28, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.