Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #980. ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΟΝΟΜΑΣΙΑΣ ΔΡΟΜΩΝ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Καλησπέρα,για ακόμη μία φορά αναρωτιέμαι γιατί ΔΕΝ τοποθετούνται ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ-ΟΝΟΜΑΣΙΑΣ δρόμων. Στα ΠΑΛΙΑ σπίτια ΥΠΗΡΧΑΝ οι σχετικές ΤΑΜΠΕΛΕΣ, αλλά με την ΓΚΡΕΜΙΣΗ - ΑΝΟΙΚΟΔΟΜΙΣΗ οικοδομών είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ - ΟΥΤΕ καν στους ΚΕΝΤΡΙΚΟΥΣ δρόμους. Επισηνάπτω τυχαία φωτογραφία για παράδειγμα.


Ρολόι, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Απαντήθηκε

Σας ενημερώνουμε ότι πρόσφατα τοποθετήθηκαν πινακίδες ονοματοθεσίας οδών στην περιοχή Χρύσας, Ευμοίρου, Βιοτεχνικής Περιοχής και σε οδούς στην πόλη της Ξάνθης. Το αρμόδιο τμήμα της Υπηρεσίας μας συνεχίζει τη διαδικασία καταγραφής των θέσεων για την τοποθέτηση αντίστοιχων πινακίδων και σε άλλα σημεία της πόλης μας, όπου αυτό κρίνεται απαραίτητο. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.