Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #976. Λείπει ο κάδος σκουπιδιών
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Εδώ και μέρες, έχουν πάρει τον κάδο σκουπιδιών, στη γωνία των οδών Μιαούλη με Ικονίου, εκεί στο φαρμακείο. Έχει μείνει μόνο ο μπλε κάδος ανακύκλωσης και δεν έχουμε να πετάξουμε κάπου τα απορρίμματα.


Ικονίου 34, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Απαντήθηκε

Ο κάδος απορριμμάτων απομακρύνθηκε από το συγκεκριμένο σημείο από αγνώστους. Μόλις ολοκληρωθεί η παραλαβή νέων κάδων απορριμμάτων το αρμόδιο τμήμα της Υπηρεσίας μας θα μεριμνήσει για την αντικατάστασή του, για την καλύτερη εξυπηρέτηση των κατοίκων της περιοχής. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.