Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #970. Πολλά σκουπίδια στο δρόμο για την Πανεπιστημιουπολη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Υπάρχουν πάρα πολλά σκουπίδια στο δρόμο για την πανεπιστημιούπολη (στην φωτογραφια είναι ένα σημείο μόνο).

Φωτογραφίες

Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Απαντήθηκε

Ο συγκεκριμένος χώρος αποτελεί ιδιωτική ιδιοκτησία. Ως εκ τούτου αρμόδιος για τον καθαρισμό του χώρου είναι ο ιδιοκτήτης του οικοπέδου. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.