Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #959. ΦΑΝΑΡΙ-ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Καλησπέρα, χτες το βράδυ στις 21.00 που πέρασα από την διασταύρωση στο ΑΜΟΙΡΙΔΙΟ, o ΚΟΚΚΙΝΟΣ φωτεινός σημνατοδότης ήταν ΚΑΜΜΕΝΟΣ, όπως φαίνεται και στη φωτό.


Δράμας 368, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.