Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #943. Καμένη λάμπα στη Σπανδωνίδη
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Καμμένη λάμπα στη διασταύρωση οδών Κλεισούρας και Σπανδωνίδη στη Χρύσα. Διορθώθηκε το πρόβλημα πριν από 2 ημέρες και πάλι δεν καίει η λάμπα.


Κλεισούρας 16, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.