Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #829. Προβλήματα με το οδόστρωμα στην Παλαιά Χρύσα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Έχουμε πρόβλημα με το οδόστρωμα στην Παλαιά Χρύσα εδώ και χρόνια. Στην οδό Σεύθης τα παιδια μας πέφτουνε με τα ποδήλατα στης λακκούβες και στης χαραμάδες του οδοστρώματος έχουμε καταστρέψει και τα αυτοκίνητα μας.

Φωτογραφίες

Σεύθη, Χρύσα 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το αρμόδιο τμήμα της Υπηρεσίας μας επισκεύασε τα επικίνδυνα σημεία του οδοστρώματος με ψυχρή άσφαλτο. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.