Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #810. ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΕ ΦΑΝΑΡΙ (το κοκκινο)
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Δίπλα στο Αμοιρίδειο το αριστερό φανάρι που οδηγεί δεξιά προς Σ. Σταθμό ή Πετεινό έχει καμμένη λάμπα στο κόκκινο ίσως και στο πορτοκαλι.

Φωτογραφίες

Γεωρ. Κονδύλη 83, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Το Ηλεκτρομηχανολογικό Τμήμα του Δήμου Ξάνθης έχει ενημερώσει το εξουσιοδοτημένο συνεργείο της εταιρείας κατασκευής εγκατάστασης του συγκεκριμένου κόμβου φωτεινής σηματοδότησης ώστε να αποκαταστήσει τη βλάβη. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.