Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #734. Σκουπίδια στο παρκάκι απέναντι από το Άλσος
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Στο συγκεκριμένο σημείο συχνάζουν αρκετοί πολίτες, οι οποίοι όμως εγκαταλείπουν τα σκουπίδια τους φεύγοντας.

Φωτογραφίες

ΕΟ Δράμας Ξάνθης, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.