Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #729. Εμπόδιο στο πεζοδρόμιο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Στην οδό Βελισσαρίου Νο4 υπάρχει μια πεταμένη πέτρινη γλάστρα στο πεζοδρόμιο, οπός βλέπετε στην φωτογραφία, ενοχλεί τους πεζούς και τα παρκαρισμένα αυτοκίνητα χτυπούν τις πόρτες τους όταν ανοίγουν, επίσης είναι εστία βρομιάς καθώς χρησιμοποιείτε ως τουαλέτα από τα αδέσποτα. Παρακαλώ να την απομακρύνετε.

Φωτογραφίες

Βελισσαρίου 10, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.