Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #714. Κολωνάκια πεζοδρομίου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Επί της οδού Βελισσαρίου 28 και Μιαούλης 54Α εδώ και αρκέτο καιρό έχουν καταστραφεί και αφαιρεθεί τα κολωνάκια που ήταν τοποθετημένα για την προστασία των πεζών στα πεζοδρομεία από τα οχήματα με αποτέλεσμα να ανεβαίνουνε και να παρκάρουνε παράνομα τα οχήματά τους πάνω στο πεζοδρόμειο. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να αναγκάζονται μικρά παιδιά , μητέρες με μικρά παιδιά στα καροτσάκια , άνθρωποι μεγάλης ηλικίας να κατεβαίνουν κάτω από το πεζοδρόμειο με κίνδυνο της ζωής του να τους χτυπήσει διερχόμενο αυτοκίνητο . Παρακάλω να προβείτε εγκαίρως στην επίλυση τους προβλήματος ατικατάστασης κολωνακίων. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!


Μιαούλη 54, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.