Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #712. KATΕΣΤΡΑΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Στο συγκεκριμένο σημείο λόγω του ότι συνεχώς σταθμεύουν παράνομα τα αυτοκίνητα, έχει καταστραφεί σε τέτοιο βαθμό το πεζοδρόμιο που έχει γίνει ένα με τον δρόμο. Έχει γίνει πλέον μόνιμος χώρος στάθμευσης και για να περάσουμε από το πεζοδρόμιο αναγκαστικά βγαίνουμε στον δρόμο με αποτέλεσμα να κινδυνεύουμε από τα αυτοκίνητα που τρέχουν με μεγάλες ταχύτητες. Παρακαλώ για την αποκατάσταση του πεζοδρομίου και αν υπάρχει η δυνατότητα να τοποθετηθούν κολονάκια για να μην παρκάρουν τα οχήματα.

Φωτογραφίες

Λεωφ. Στρατού 21, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.