Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #709. Σήμανση για αποφυγή υπερβολικής ταχύτητας
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Από την στιγμή που άρχισε πάλι να λειτουργεί το ξενοδοχείο στο καζίνο, τα οχήματα που ανεβοκατεβαίνουν αναπτύσσουν υπερβολικές ταχύτητες. Στον δρόμο δεν υπάρχει σήμανση, ούτε κάποιου είδους σαμαράκι. Τα συνεργεία του δήμου προέβησαν σε εργασίες καθαρισμού από δέντρα και κλαδιά στα δεξιά και αριστερά του δρόμου για την πρόσβαση των λεωφορείων στο ξενοδοχείο. Και τώρα τρέχουν και τα πιο μεγάλα οχήματα. Παρακαλώ πολύ να τοποθετηθεί σήμανση και ειδικά στο σημείο της ευθείας με την απότομη κατηφόρα να τοποθετηθεί και σαμαράκι. Ο δρόμος είναι πολυσύχναστος απο παιδάκια και μεγάλους όλη τη διάρκεια της ημέρα που απολαμβάνουν τον περίπατο τους.


Συνταγματάρχη Δημητριάδη, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν ένα χρόνο