Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #701. Χαλασμένοι φωτεινοί σηματοδότες
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Χαλασμένοι φωτεινοί σηματοδοτες εδω και μερες στα φαναρια στο Αμοίριδιο. Περιμενετε να γινει κανενα ατυχημα πρωτα;


Καπνεργατών 26, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το Ηλεκτρομηχανολογικό Τμήμα του Δήμου Ξάνθης σε συνεργασία με το εξουσιοδοτημένο συνεργείο της εταιρείας κατασκευής της εγκατάστασης του συγκεκριμένου κόμβου φωτεινής σηματοδότησης αποκατέστησαν τη βλάβη την Παρασκευή 2 Ιουνίου 2017. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.