Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #689. Κολωνάκια στη γωνία Μπρωκούμη και Κουγιουμτζόγλου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

στο πεζοδρομιο στην κουγιουμτζογλου στην γωνια με μπρωκουμη πανω παρκαρουν συνεχως αυτοκινητα με αποτελεσμα οι πεζοι να αναγκαζονται να κατεβαινουν στον δρομο .τηλεφωνουμε καθημερινα στην τροχαια η οποια τους γραφει καθε μερα χωρις ομως να λυνεται το προβλημα. Η λυση που προταθηκε απο την τροχαια ειναι να μπουν κολωνακια απο τον Δημο .


Κουγιουμτζόγλου 217, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 2 χρόνια
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια