Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #682. ΣΠΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΔΟΣ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Σπασμένος κάδος απορριμμάτων στην οδό Κοραή Νο17-23.

Φωτογραφίες

Κοραή 17-23, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Απαντήθηκε

Ο συγκεκριμένος κάδος απορριμμάτων διαθέτει καπάκι και βρίσκεται σε καλή κατάσταση. Σας ενημερώνουμε ότι αντικαθίστανται σταδιακά οι φθαρμένοι – κατεστραμμένοι κάδοι απορριμμάτων, ώστε να καλυφθούν οι ανάγκες στο σύνολο του Δήμου μας, συμβάλλοντας ουσιαστικά στην βελτίωση της καθημερινότητας και της ποιότητας ζωής όλων των πολιτών. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 2 χρόνια