Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #590. Σκουπίδια στη Δούκα Θεοδώρου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Στο χώρο του πεζοδρομίου έξω από τα γήπεδα τέννις, στην οδό Δούκα Θεοδώρου, έχουν συσσωρευτεί πολλά σκουπίδια και ξερά φύλλα.

Φωτογραφίες

Δούκα Θεοδώρου 41, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια