Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #587. ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΣΕ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Στον πεζόδρομο που τέμνει την 4ης Οκτωβρίου με την 9ης μεραρχίας υπάρχει παρατεταμένη φθορά στο οδόστρωμα και συγκεκριμένα στις πλάκες με συνέπεια να λιμνάζουν νερά και να είναι επικίνδυνο για του διερχόμενους πεζούς - ποδηλάτες - 2κυκλιστές .

Φωτογραφίες

4ης Οκτωβρίου 1919 50, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια