Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #583. Καμμένοι κάδοι στο άλσος Ευμοίρου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Οι ξύλινοι κάδοι απορριμάτων που έχουν τοποθετηθεί εντός του άλσους στο Εύμοιρο, έχουν καταστραφεί.

Φωτογραφίες

Unnamed Road, Evmiro 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια