Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #567. Πρόβλημα με φωτεινούς σηματοδότες στην Κεντρική Πλατεία
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Οι φωτεινοί σηματοδότες στην κεντρική πλατεία δεν ανάβουν, τόσο στην οδό 28ης Οκτωβρίου όσο και στην οδό Καραολή.

Φωτογραφίες

Δαγκλή, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Η επιδιόρθωση του προβλήματος βρίσκεται σε εξέλιξη καθώς έχει χαλάσει η ηλεκτρονική πλακέτα των φωτεινών σηματοδοτών. Το αρμόδιο τμήμα του Δήμου Ξάνθης έχει προχωρήσει στην παραγγελία νέας ειδικής πλακέτας, η οποία θα τοποθετεί άμεσα. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.