Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #552. ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΕ ΧΩΡΟ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Στο χώρο πρασίνου που βρίσκεται απέναντι από το ξενοδοχείο "ΕΛΕΝΑ", υπάρχουν διάσπαρτα σκουπίδια κάθε είδους.

Φωτογραφίες

Λεωφ. Στρατού 2-10, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το Τμήμα Καθαριότητας και Ανακύκλωσης του Δήμου Ξάνθης προέβη στον καθαρισμό του κοινόχρηστου χώρου πλησίον του πεζοδρομίου. Ο υπόλοιπος χώρος αποτελεί ιδιωτική ιδιοκτησία. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.