Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #541. Καμένες λάμπες στη Φιλαδελφείας
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

στην οδό Φιλαδελφείας υπάρχει έλλειψη φωτισμού στον δρόμο (μεταξύ 102 με 112) ... υπάρχει μία καμένη λάμπα, για την ακρίβεια, στην Φιλαδελφείας 104 απέναντι από τον παιδικό σταθμό! παρακαλώ αν μπορούσατε να την αντικαταστήσετε! ευχαριστώ!


Φιλαδελφείας 110, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.