Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #539. Καμμένες λάμπες στη Μεγ. Αλεξάνδρου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Ο φωτισμός σε όλο το μήκος της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου δεν λειτουργεί.

Φωτογραφίες

Μεγ. Αλεξάνδρου 41, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

Η Υπηρεσία μας αποκατέστησε βραχυκύκλωμα σε φρεάτιο και κολώνα φωτισμού κατά μήκος της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.