Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #531. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΕΝΙΑ ΚΟΛΩΝΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Στις 16-11-2016 υπέβαλα αίτημα (αρ. 486) σχετικά με καμένη λάμπα ακριβώς μπροστά στην είσοδο (κοντά στην ράμπα) του 5ου Γυμνάσιου Ξάνθης (στην Εκτενεπόλ). Στις αρχές Δεκεμβρίου επικοινώνησα στο τηλέφωνο 25413-50800 για το ίδιο πρόβλημα. Η λάμπα λειτούργησε για μερικές ημέρες αλλά εδώ και περίπου 2 μήνες δεν ανάβει. Ο φωτισμός στο συγκεκριμένο σημείο (είσοδος σχολείου) είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟΣ.


5ο Γυμνάσιο Ξάνθης, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.