Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ #519. Εγκαταλελειμμένο όχημα στην οδό Θεσσαλονίκης
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο όχημα στη συμβολή των οδών Θεσσαλονίκης και Αβδήρων, κοντά στο σημείο που υπάρχει ένας πλάτανος.

Φωτογραφίες

Θεσσαλονίκης 12, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Η Υπηρεσία μας προχώρησε στην τοποθέτηση Ειδικού Ενημερωτικού Εντύπου, ώστε ο ιδιοκτήτης του οχήματος να το απομακρύνει. Σε περίπτωση που αυτό δεν πραγματοποιηθεί σε διάστημα 45 ημερών η Υπηρεσία μας θα απομακρύνει το όχημα.

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το εγκαταλελειμμένο όχημα απομακρύνθηκε από τo χώρο που καταλάμβανε και μεταφέρθηκε μετά από εντολή της Υπηρεσίας μας προς ανακύκλωση. Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας.

πριν 3 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.