Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #498. Λανθασμένη σήμανση πάνω σε διάβαση πεζών
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια

Περιγραφή

Στην αρχή της οδού Θερμοπυλών υπάρχει πινακίδα για στάθμευση μοτοποδηλάτων, ενώ στο ίδιο πεζοδρόμιο όπου βρίσκεται η πινακίδα, αρχίζει διάβαση πεζών για την διέλευση στο απέναντι πεζοδρόμιο,με αποτέλεσμα να είναι αδύνατη η πρόσβαση λόγω των παρκαρισμένων μοτοποδηλάτων, που είναι παρκαρισμένα πάνω στη διάβαση. Επίσης η διαγράμμιση της διάβασης (διακεκομμένες γραμμές) έχουν σβηστεί. Το πεζοδρόμιο όπου βρίσκεται η πινακίδα, έχει ειδική διαγράμμιση για τυφλούς και για άτομα με ειδικές ανάγκες (κίτρινα πλακάκια). Όπως επίσης μητέρες με καρότσια μικρών παιδιών αδυνατούν να διέλθουν στο απέναντι πεζοδρόμιο.

Φωτογραφίες

Θερμοπυλών 1-3, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 2 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια