Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #437. Κακη κατασταση οδοστρωματος
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Λακούβες επί των οδών Ζαλόγγου με Οδυσσέως. Αυτή την εικόνα παρουσιάζει πάλι ο δρόμος ένα μήνα περίπου απο την πρόχειρη διεκπεραίωσή του. Τα λιμνάζοντα νερά μυρίζουν άσχημα και η διέλευση των οχημάτων γίνεταιμε δυσκολία φυσικά. Δεν είναι λυσεις τα μπαλώματα!

Φωτογραφίες

Ζαλόγγου 31, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.