Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #292. Καμένη λάμπα στη Θυατείρων
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Εδώ κ κανα δυο μήνες η λάμπα στην οδό Θυατείρων No63 δεν ανάβει..Παρακαλούμε επιληφθείτε. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Θυατείρων 63, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Απαντήθηκε

Το συγκεκριμένο φωτιστικό παρουσιάζει πρόβλημα όσον αφορά τη σύνδεση του με το δίκτυο της ΔΕΗ. Το αρμόδιο Τμήμα της Υπηρεσίας μας απέστειλε Υπ. Σημείωμα στις 13/05/2016 στη ΔΕΗ για την επίλυση του προβλήματος. Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο τηλέφωνο -1050-.

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.