Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #278. Σκουπίδια έξω από τους κάδους (Τζαβέλα Νο13)
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Υπάρχουν σκουπίδια έξω από τους κάδους και είναι χωρίς καπάκια με αποτέλεσμα να μυρίζει επίσης έχουν σπασμένες ρόδες. Η κανονική θέση των κάδων είναι στην γωνία Τζαβέλα με Κουμουνδούρου γιατί είναι για εξυπηρέτηση της οδού Κουμουνδούρου αλλά μετακινούνται προς τα πάνω στην θέση που είναι σήμερα γιατί δεν τους θέλουν μπροστά στα σπίτια τους.

Φωτογραφίες

Τζαβέλλα 15, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.