Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #268. ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Δεν υπάρχει καθόλου δημοτικός φωτισμός στο δρόμο του "myClub", έως τα Σφαγεία. Μήπως υπάρχει η δυνατότητα να γίνει κάτι;


Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Απαντήθηκε

Το αρμόδιο Τμήμα της Υπηρεσίας μας πραγματοποίησε αυτοψία στο σημείο που αναφέρετε. Στην περιοχή υπάρχουν μεν στύλοι φωτισμού, αλλά δεν έχουν τοποθετηθεί φωτιστικά. Η διαδικασία που πρέπει να ακολουθηθεί είναι η εξής: Ο ενδιαφερόμενος πολίτης πρέπει να πραγματοποιήσει αίτηση στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Ξάνθης επώνυμα (χωρίς κανένα κόστος) για να ξεκινήσει η διαδικασία τοποθέτησης φωτιστικών στην περιοχή. Ευχαριστούμε πολύ που συμβάλλετε στο να κάνουμε τον τόπο μας καλύτερο.

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.