Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ #263. Εγκαταλελειμμένα οχήματα για αποτροπή στάθμευσης άλλων οχημάτων
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Εδώ και πολλά χρόνια, στη διασταύρωση Κουγιουμτζόγλου & 12 Αποστολων, υπάρχουν 2 εγκαταλελειμμένα μηχανάκια χωρίς πινακίδες, που σκόπιμα τοποθετήθηκαν εκεί, για να λειτουργούν ως απαγορευτικά για το παρκάρισμα άλλων οχημάτων.

Φωτογραφίες

Κουγιουμτζόγλου & 12 Αποστόλων γωνία, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Η Υπηρεσία μας προχώρησε στην τοποθέτηση Ειδικού Ενημερωτικού Εντύπου, ώστε ο ιδιοκτήτης του οχήματος να το απομακρύνει. Σε περίπτωση που αυτό δεν πραγματοποιηθεί σε διάστημα 45 ημερών η Υπηρεσία μας θα απομακρύνει το όχημα.

πριν 4 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

Τα δίτροχα οχήματα μετακινήθηκαν από τους ιδιοκτήτες τους. Σας ευχαριστούμε πολύ γα το ενδιαφέρον σας.

πριν 2 χρόνια