Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΣΗΜΑΝΣΗ #242. Πινακίδες σε κακή κατάσταση
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια

Περιγραφή

Δυο πινακίδες σήμανσης σε κακή κατάσταση στη συμβολή των οδών Βασ. Κωνσαντίνου και Κονίτσης. Η μία έξω από το ΝΤΕΡΛΙΣΙΜΟ και η άλλη έξω από το ΕΔΕΣΜΑ.

Φωτογραφίες

Βασ. Κωνσταντίνου 44, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 3 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 3 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 2 χρόνια