Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #236. Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο (Ανδρέου Δημητρίου & Υπ. Τριανταφυλλίδη)
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Σπασμένο πεζοδρόμιο στην Ανδρέου Δημητρίου Νο13, στη συμβολή των οδών Ανδρέου Δημητρίου και Υπ. Τριανταφυλλίδη. Έχουν καταστραφεί οι πλάκες στη γωνία του πεζοδρομίου.

Φωτογραφίες

Ανδρέου Δημητρίου 13, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.