Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #2310. Παλιά πόλη αποψίλωση
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα

Περιγραφή

Αυτό το μέρος στην καρδιά της Παλιάς Πόλης έχει γίνει δάσος χρόνια τώρα ποτέ δεν έχει καθαριστεί μετά από οχλήσεις μας κάθε χρόνο τέτοια εποχη στην υπηρεσία πρασίνου ή ερχονται και κόβουν τα χορταρακια στο πλάι του δρόμου και φεύγουν ή μας γράφουν κανονικά.Τα φυτά έχουν φουντώσει πάρα πολύ από τις σκάλες κατεβαίνει κόσμος τρέχοντας μήπως και του επιτεθεί κανένα περίεργο ζωάκι,στο μέρος παίζουν παιδιά εάν βγει κανένα φιδάκι μια γίνει ζημιά ποιος θα είναι υπεύθυνος για αυτό?Περνάνε τουρίστες καθημερινά από το μέρος και καμαρώνουν τα χάλια μας.Το μέρος πρέπει να καθαριστεί ΑΜΕΣΑ έχουμε καλέσει επανειλημμένως για το θέμα αρκετοί γείτονες.Οδος Ταξιαρχών 35 η πάνω γειτονιά και τα σκαλάκια οδηγούν στην οδό Βυζηινου η κάτω γειτονιά.Να επισημάνω πως ήδη ιδιώτης έχει καθαρίσει τους κισσούς που είχανε βγει στο δρόμο ήταν ακόμη πιο χάλια διότι κανείς δεν ήρθε μετά από οχλήσεις στον Δήμο και ανελαβε πρωτοβουλία.Το μέρος χρειάζεται δραστική παρεμβαση

Φωτογραφίες

Ταξιαρχών 37, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν ένα μήνα
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας. Σας ευχαριστούμε

πριν ένα μήνα
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.