Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #2282. ΦΑΝΑΡΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΣΑΡΔΕΩΝ ΔΕΝ ΔΙΕΚΠΑΙΡΕΩΘΗΚΕ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες

Περιγραφή

Ειναι η τριτη φορα που γραφω για τα φαναρια στη περιοχη της Μεσολογγίου και Σαρδεων και δεν εχει γινει τιποτα απολυτως (Υπηρχαν για καποιο λογο προφανως!!) . Εχουν παει να γινουν ποσα ατυχηματα. Σύνολο σίγουρα 4 σηματοδότες (2 στη Σάρδεων , ένας στη Μεσολογγίου και ένας στη Περιθωρίου) Παρακαλώ την αμεση επαναλειτουργία τους. Υποτιθεται υπαρχει αυτη η πλατφορμα για να διεκπεραιώνονται τα αιτηματα των πολιτων και οχι απλα να υπαρχουν εδω αναρτημενα, Καντε κατι επιτελους για αυτη τη πολη που ειναι ενα χαλι. Η εικόνα είναι τραγική.


Ξάνθης 32, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 2 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας. Σας ευχαριστούμε

πριν 2 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.