Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #2268. ΚΑΔΟΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΕΝΟΣ ΠΟΛΥΠΛΗΘΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥ, ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ 1 ΚΑΔΟΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ.


Αγίου Ελευθερίου 108, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας. Σας ευχαριστούμε

πριν 2 μήνες
Location

Απαντήθηκε

Στους στενούς δρόμους, όπως τον δρόμο που μας υποδεικνύεται δεν υπάρχουν κάδοι ανακύκλωσης λόγω το ότι δεν χωράνε τα ογκώδη απορριμματοφόρα ανακύκλωσης. Παρακαλώ επικοινωνήστε για περαιτέρω πληροφορίες με την κ. Γκίκα Ηλία Προϊστάμενο Τμήματος Καθαριότητας. Σας ευχαριστούμε

πριν 2 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.