Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #2259. ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΕΥΜΟΙΡΟΥ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες

Περιγραφή

Στο πάρκο Ευμοίρου απέναντι από την κοινότητα, απαράδεκτο σκουπιδαριό σήμερα 27/04/2022 το απόγευμα. Δεν ξέρω αν είναι λόγω των αργιών που προηγήθηκαν αν και σήμερα είναι ήδη Τετάρτη.


Σόλωνος 1, Εύμοιρο 671 50, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 3 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας. Σας ευχαριστούμε

πριν 3 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το αίτημα σας έχει διεκπεραιωθεί. Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας

πριν 2 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.