Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ #2230. Παλέτες στο πεζοδρόμιο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες

Περιγραφή

Στην οδό Παναγη Τσαλδαρη 123 στοίβα από παλέτες, παρά όλες τις προηγούμενες ειδοποιήσεις και τις προειδοποιήσεις μου, συνεχίζει να ενοχλεί και να εμποδίζει την διέλευση των πεζών και την είσοδο προς την οικία μου 123Β όπου προκαλεί και ζημιά στα θάμνοι σε γλάστρες μπροστά στον αυλότοιχο. Με το παρόν, σας ζήτω έντονα με το συντομότερο δυνατό την αφαίρεση όλων αυτών των στοιχείων από το πεζοδρόμιο.

Φωτογραφίες

Παναγη Τσαλδαρη 123, Ξάνθη 671 32, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ

πριν 5 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας. Σας ευχαριστούμε

πριν 5 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το αίτημα σας έχει διεκπεραιωθεί. Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας

πριν 5 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.