Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΣΗΜΑΝΣΗ #2229. ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΣΑΡΔΕΩΝ ΜΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΔΕΝ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΘΗΚΕ)
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΣΗΜΑΝΣΗ
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες

Περιγραφή

Εδώ και χρόνια στη Σάρδεων με Μεσολογγίου καθώς και στην οδό Περιθωρίου που καταλήγει στη Σάρδεων τα φανάρια δε λειτουργούν. Σύνολο σίγουρα 4 σηματοδότες (2 στη Σάρδεων , ένας στη Μεσολογγίου και ένας στη Περιθωρίου) Παρακαλώ την επαναλειτουργία τους καθώς ειδικά τις πρωινές ώρες η κίνηση των οχημάτων είναι μεγάλη, τα οχήματα αναπτύσσουν ταχύτητα και πήγαν να προκληθούν πολλές φορές ατυχήματα. Η εικόνα είναι τραγική.


ΣΑΡΔΕΩΝ & ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΣΗΜΑΝΣΗ

πριν 5 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στο Ηλεκτρομηχανολογικό Τμήμα του Δήμου Ξάνθης. Σας ευχαριστούμε

πριν 5 μήνες
Location

Απαντήθηκε

Το αίτημα θα διεκπεραιωθεί το επόμενο διάστημα. Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία επικοινωνήστε με το Ηλεκτρομηχανολογικό Τμήμα του Δήμου μας την κα Μπαρμπαλέξη Ευδοκία στο τηλ. 25410/22332. Σας ευχαριστούμε που συμμετέχετε στην προσπάθεια για να βελτιώσουμε την καθημερινότητα των συμπολιτών μας.

πριν 4 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.