Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #2219. Σπασμένη κάδοι
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες

Περιγραφή

Επί 3 χρόνια έχω κάνει αίτηση για σπασμένους κάδους ακόμα αλλάζουν έλεος πια είναι ανηρπαρκτη κάντε κάτι


Αναστασιουπόλεως 4, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στο Τμήμα Καθαριότητας του Δήμου Ξάνθης. Σας ευχαριστούμε

πριν 6 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Σας ενημερώνουμε ότι έπειτα από ενέργειες της υπηρεσίας καθαριότητας του Δήμου Ξάνθης το αίτημά σας έχει διεκπερεωθεί. Σας ευχαριστούμε πολύ

πριν 6 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.