Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #2213. Κατεστραμμένο Οδόστρωμα
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες

Περιγραφή

Yπάρχει κατεστραμμένο και επικίνδυνο οδόστρωμα στη συμβολή,περίπου,των οδών Βελισσαρίου και Μυκόνου.

Φωτογραφίες

Βελισσαρίου 34, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας. Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας.

πριν 6 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.