Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ #2210. Λακούβα στο δρόμο
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες

Περιγραφή

Λακούβα στο οδόστρωμα στο ύψος της Βλαχοπούλου 33 (στη συμβολή των οδών Βλαχοπούλου και Πραξιτέλους).

Φωτογραφίες

Βλαχοπούλου Σταύρου 8, Ξάνθη 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ

πριν 6 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Το αίτημα έχει καταχωρηθεί και έχει προωθηθεί στην ανάλογη υπηρεσία του Δήμου μας. Σας ευχαριστούμε

πριν 6 μήνες
Location

Διεκπεραιώθηκε

Το αίτημα σας έχει διεκπεραιωθεί. Ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας

πριν 6 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.