Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #18. Καμμένες λάμπες στην οδό Λευκίππου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 4 χρόνια

Περιγραφή

Στην Λευκίππου (απο τον Κωτσόβολο μέχρι τα φανάρια στην διασταύρωση Δημοκρίτου με λεωφόρο Στρατού) 3η ημέρα και δεν υπάρχει φωτισμός.


Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΑΛΛΟ

πριν 4 χρόνια
Location

Καταχωρήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 4 χρόνια
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.