Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1648. ΑΙΤΗΜΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 11 μήνες

Περιγραφή

Αίτημα πολίτη για την αντικατάσταση καμένων λαμπτήρων στο σημείο μπροστά από τον Ιερό Ναό Χαλεπίου, Δ.Ε. Σταυρούπολης.


Unnamed Road, Chalepi 660 35, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 11 μήνες
Location

Γνωστοποιήθηκε

Συστημική γνωστοποίηση στο Τμήμα Ηλεκτρολόγων μέσω e-mail () τηλεφωνικού αιτήματος πολίτη (29-10-2019) για το οποίο η αρμόδια υπηρεσία έχει ήδη ενημερωθεί τηλεφωνικά και μέσω ηλεκτρονικής αποστολής αρχείου αιτημάτων "excel"

πριν 11 μήνες
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.