Απαιτείται σύνδεση για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!

ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ #1613. ΑΙΤΗΜΑ ΠΕΡΙΣΥΛΛΟΓΗΣ ΚΛΑΔΙΩΝ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο

Περιγραφή

Αίτημα πολίτη για την περισυλλογή όγκου κλαδιών επί της ανώνυμης οδού που οδηγεί στο Ξενοδοχείο 1000 χρώματα (περιοχή πρώην Καζίνο Ξάνθης).


Unnamed Road, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ - ΚΑΔΟΙ

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

Συστημική γνωστοποίηση στο Τμήμα Καθαριότητας μέσω e-mail () τηλεφωνικού αιτήματος πολίτη (30-10-2019) για το οποίο η αρμόδια υπηρεσία έχει ήδη ενημερωθεί τηλεφωνικά και μέσω ηλεκτρονικής αποστολής αρχείου αιτημάτων "excel"

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

Συστημική γνωστοποίηση στο Τμήμα Καθαριότητας μέσω e-mail () τηλεφωνικού αιτήματος πολίτη (30-10-2019) για το οποίο η αρμόδια υπηρεσία έχει ήδη ενημερωθεί τηλεφωνικά και μέσω ηλεκτρονικής αποστολής αρχείου αιτημάτων "excel"

πριν ένα χρόνο
Location

Γνωστοποιήθηκε

Συστημική γνωστοποίηση στο Τμήμα Καθαριότητας μέσω e-mail () τηλεφωνικού αιτήματος πολίτη (30-10-2019) για το οποίο η αρμόδια υπηρεσία έχει ήδη ενημερωθεί τηλεφωνικά και μέσω ηλεκτρονικής αποστολής αρχείου αιτημάτων "excel"

πριν ένα χρόνο
Χρησιμοποιούμε cookies
Τα Cookies μάς διευκολύνουν να σας παρέχουμε καλύτερες υπηρεσίες. Με τη χρήση του ιστότοπου, αποδέχεστε και την χρήση τους.