Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΦΩΤΙΣΜΟΣ #1465. Δεν λειτουργεί ο ηλεκτροφωτισμος στην 4ης Οκτωβρίου
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΦΩΤΙΣΜΟΣ
Δημιουργήθηκε: πριν 25 μέρες

Περιγραφή

Δεν λειτουργεί ο φωτισμός επί της οδού 4ης Οκτωβρίου Νο47.

Φωτογραφίες

4is Oktovriou 1919 42, Xanthi 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΦΩΤΙΣΜΟΣ

πριν 25 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 24 μέρες
Location

Διεκπεραιώθηκε

-

πριν 16 μέρες