Απαιτείται  για την υποβολή αιτήματος. Οδηγίες Χρήσης!
ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ #1461. ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΑΠΟ ΧΟΡΤΑ
Καταχωρήθηκε    Γνωστοποιήθηκε    Σε εξέλιξη    Διεκπεραιώθηκε    Απαντήθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ
Δημιουργήθηκε: πριν 26 μέρες

Περιγραφή

Ως δημότες υποχρεούμαστε να κόβουμε τα χόρτα και να καθαρίζουμε τους χώρους γύρω από τις ιδιοκτησίες μας από ξερόχορτα κλπ. Εν μέσω θέρους ο Δήμος Ξάνθης αμελεί συστηματικά να κάνει το ίδιο για τις ιδιοκτησίες του. Το οικόπεδο ιδιοκτησίας του Δήμου που βρίσκεται ακριβώς απέναντι από το πάρκο της Ν. Μορσίνης, όπου καθημερινά παίζουν μικρά παιδιά, έχει αφεθεί στην τύχη του εδώ και χρόνια. Ο Δήμος έχει ενημερωθεί για την ανάγκη κοπής των χόρτων και γιατί είναι, δυνητικά, εστία πυρκαγιάς αλλά και γιατί μαζεύονται φίδια. Χθες οι γείτονες βρέθηκαν μπροστά σε μια οχιά. Αν το φίδι έμπαινε στο πάρκο που είναι 2 μέτρα πιο πέρα και θρηνούσαμε θύματα;

Φωτογραφίες

Unnamed Road, Nea Morsini 671 00, Ελλάδα

Location

Καταχωρήθηκε

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία ΧΩΡΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν 26 μέρες
Location

Γνωστοποιήθηκε

-

πριν 26 μέρες